13 Eylül 2013

Evde nasıl para kazanılır ?

Evden çalışarak ayda 500 ila 1000 TL para kazanmanın yüzde yüz yasal ve en kolay yolunu sizlerle paylaşacağım ve evde nasıl para kazanılır merakını gidermeye çalışacağım.

Evden Para Nasıl Para kazanılır ?
Günümüzde evden anket doldurarak para kazanma, tüm dünyada ve özellikle amerikada çok popüler bir iş dalı.
Ülkemizde ise son zamanlarda popüler bir hale gelen anketörlük, interneti ve bilgisayarı olan herkesin özellikle ev hanımları ve öğrencilerin çok kolay para kazanabileceği bir iş.
Hata son zamanlarda anket doldurarak para kazanma işini bir meslek haline getirenler dahi mevcut.

evde para nasıl kazanılır?
Evde para kazanmak isteyenlere Anket doldurarak para kazanmak çok cazip geliyor.Çünkü evden para kazanmanın en kolay yolu diyebilirim.

Evden çalışmak isteyenlerin, satış ortaklığı sisteminden sonra dünyada son yılların en popülaritesi artan anket doldurma işi evden çalışarak para kazanmanın en tercih edilen yöntemi haline geldi.

Çünkü anket işi her kesim ve her yaştan, herkesin evinde olan interneti kullanarak para kazanabileceği bir yol.

Evden para kazanmanın en kolay yolu olan anket doldurma işini geçen sene ilk paylaştığımda herkes çok şaşırmıştı. Neden şirketler bize para ödüyorlar? diye.
Üstelik pek çok kişide kazandığı ilk parayı alana kadar inanmadı ve bugün aradan 1 yıl geçmesine rağmen inanılmaz bir pazar oluştu bile.Bugün artık Türkiye'de ve Dünyada her geçen gün onlarca kamuoyu araştırma firmaları açılıyor ve bizlerin görüşlerini alıyor.


evde nasıl para kazanılır

Anket doldur para kazan işi tamamen yasal. Hem anketi dolduranlar, hem markalar, hemde anket araştırma şirketleri herkez kazanıyor. Büyük markalar herhangi yeni yeni bir ürün çıkarırken yada halihazırdaki ürünleri için bu istatistiklerden hedef bir kitle belirliyorlar.

Yalnızca sizin anketlere verdiğiniz cevaplar değil,bu anketlere cevap verenlerin medeni durumu yada cinsiyeti, sosyolojik hali gibi pek çok etkende bu firmalar için oldukça önemli.

Kısaca anket soruları gayet basit. Örnek bir anket görmeniz için yabancı bir anket şirketinden gelen 6$’lık türkçe bir anketi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
Evden anket doldurma işi hakkında aşağıdaki video ile bir fikir sahibi olabilirsiniz.


En çok kazandıran ve ücretsiz olarak kayıt  olabileceğiniz anket firmalarının listesi ve küçük bir eğitim için Anket Listesi Eğitim Paketine bir göz atın. Hem evde anket doldurarak para kazanma hakkında geniş bir eğitim, hemde 200 den fazla anket başına para ödeyen şirketlerin listesini bu pakette bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımda anket doldurarak nasıl para kazanılır başlığı altında bu işi nasıl yapacağınızı ve nasıl başlayacağınızı adım adım açıkladım.

Bu yazımızda da evde nasıl para kazanılır sorusuna bir nebzede olsa cevap vermeye çalıştık.Siz ziyaretcilerimden isteğim bu yazı size yardımcı olduysa, aşagıdaki butonlara tıklayarak facebook ve  twitter da paylaşarak teşekkür edebilirsiniz.


İlgili aramalar;

 • nasıl para kazanabilirim,
 • Evde nasıl para kazanılır,
 • evde oturarak nasıl para kazanabilirim,
 • evden para kazanmanın yolları,
 • evde oturarak nasıl para kazanılır,
 • evde para nasıl kazanılır,
 • evde nasıl para kazanabilirim,
 • evde iş imkanı
 • evde nasıl para kazanırım,
 • evde iş,
 • evden para nasıl kazanırım,
 • evde ek iş imkanı


6 yorum:

 1. beylikdüzü istanbul'da ikamet ediyorum. Evde iş imkanlarınızdan yararlanmak istiyorum

  YanıtlaSil
 2. Kocaelide yasiyorm bn azda olsa nikah sekeri isi falan yapmak istiyrum beni yönlendicgnz bi firma faln varsa lutfn bna ulsin imkanlrm anca buna yetiyo cok ihtiyacm var.

  YanıtlaSil
 3. Ben kocaelide oturuyorum evde dikiş işi aryorum yardmcı olabilrsenz sevnirim

  YanıtlaSil
 4. Ben ayten Karataş istanbul bağcılar da oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. .

  YanıtlaSil
 5. Izmir ciglide oturuyorum evde anket doldurma isi yapmak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum

  YanıtlaSil
 6. Izmir ciglide oturuyorum evde anket isi yapmak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum

  YanıtlaSil

Yorum yaparsanız aradığınız işi daha çabuk bulabilirsiniz.Evde iş imkanı.com