01 Mart 2013

Evde yapılacak işler

Bu yazımızda özelliklede ev hanımları için evde yapılacak işler nelerdir onları ele alacağız.Malumunuz üzere evde ek iş yapmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak için hep bir arayış içerisinde ev hanımları.
Tabiki bu çok güzel bir düşünce.
Eskiden evde yapılabilecek işler olan el işi dantel falan derken az çok neyse bir katkıda bulunurdu ev hanımları.Fakat artık bunlar eskide kaldı ve bu işler hem çok sıkıcı hemde para kazandırmıyor artık.
Günümüzde ev hanımları ise artık evden para kazanmak için çok daha yeni ve günümüz şartlarına uygun para kazanma yolları ile evden para kazanıyorlar.
Nasıl mı?
İnterneti kullanarak!!!
Evet yalnış duymadınız pekçok ev hanımı evde internetten para kazanıyor.Evde internetten pekçok iş imkanı var.Fakat bu yazımızda size en iyi 2 yöntemden bahsedeceğim.
Bunlar;
1.si Evde yazı yazarak para kazanma yöntemidir.
Yazı yazmayı seviyorsanız evde yazı yazarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz.Bu iş makale yazmaktan ibarettir.Bilirsiniz işte eskiden öğretmenlerimiz kompozisyon yazdırırlardı.İşte aynı şekilde giriş,gelişme,sonuç olarak istediğiniz ve iyi bildiğiniz herhangi bir konuda makale yani yazı yazarak para kazanıyorsunuz.
Bu konu hakkında yazı yazarak para kazanmak adlı makalemizde detaylı bilgi verdik.

2.si ise Evde Anket doldurarak para kazanma yöntemidir.
İnternette Evde yapılacak işler den bir diğeri ise anket doldurarak para kazanmak tır.Bu iş ise anket firmaları tarafından mail adresinize gelen ankaetleri doldurmaktan ibarettir.
Bunun içinse anket doldurtan firmalara kayıt oluyorsunuz.bu firmalar sizin e-mail adresinize dolduracağınız anketleri gönderiyorlar ve doldurduğunuz anket başına belli bir ücret ödüyorlar.
Pekçok ev hanımı evde anketörlük yaparak para kazanıyor.
Bu konu ile ilgili bilgiyi Anket doldur para kazan adlı yazımızdan öğrenebilirsiniz.


İlgiliaramalar; ankarada evde yapılacak işler,evde yapılacak işler istanbul,evde yapılacak işler izmir, ankara,yapılabilecek işler,evde yapılacak işler arıyorum,evde yapılabilecek ek işler,evde yapılacak işler bursa,evden yapılabilecek işler,evde yapılacak iş,denizlide evde yapılacak işler,adanada evde yapılacak işler,evde yapılacak işler konya,evde yapılacak işler kocaeli,mersinde evde yapılacak işler

3 yorum:

 1. bende evden para kazanmak istiyorum ama kendime güvenim yok ev hanımlarını düşündüğünüz için tşk.

  YanıtlaSil
 2. slm ben ev hanımıyım evde iş yapmak istiyorum ve evde yapılacak işler arıyorum nasıl başvurabilirim yardımcı olurmusunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba asiye hanım,Evde anket doldurarak para kazanma işini düşünürseniz Buradan başlayabilirsiniz>>>Anket Doldur Para Kazan

   Sil

Yorum yaparsanız aradığınız işi daha çabuk bulabilirsiniz.Evde iş imkanı.com