16 Mart 2013

Yazı yazarak para kazanmak

Evde yazı yazarak para kazanmak
Evde yazı yaz para kazan!
Evde iş imkanlarından biride evde yazı yazarak para kazanma yöntemidir.
Yazı yazarak para kazanmak evde yapılabilecek işler arasında ençok tercih edilen yöntemlerden biridir.
Çok tercih edilen bir diğer yöntem ise evde anket doldur para kazan yöntemidir.

Yazı yazarak para kazanmak gerçekten çok kolay ve zevkli bir iş.Zaten çok tercih edilmesinin altındada bu nedenler yatıyor.Bu işi daha çok ev hanımları, öğrenciler emekliler hatta masabaşı işte çalışanlar bile bu işi tercih ediyor.

Çünkü bu işi yapabilmek için bir bilgisayar ve birde internet bağlantısı yeterli.Evde,okula giderken,çalıştığınız masanın başında nerde olursanız olun farketmez.Yazı yazarak para kazanma işi ek gelir için yada boş vaktini değerlendirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat.

Gerçi yazı yazarak zengin olamazsınız ama evde çok güzel düzenli bir ek gelire sahip olursunuz.Bu işi yaparak ayda 500 ila 1000 tl arasında bir geliriniz olur.Tabiki bu kazanç sizin çalışmanıza bağlı olarak değişiyor.Ne kadar çok makale yazarsanız kazancınızda o oranda artıyor.Yani ne kadar köfte o kadar ekmek :)

Evde internetten yazı yazarak para kazanmak için herhangi bir tecrübe gerekmiyor.Eskiden okulda öğretmenlerimizin verdiği kompozisyon ödevlerini hepiniz bilirsiniz.İşte aynı o şekilde...

Fakat bu bir sistem dahilinde olduğu için mini bir eğitim alamanızda fayda var.Çünkü hangi konuda yazı yazılacak,bu yazılar nereye yazılacak,ödeme nasıl olacak ve kazandığımız para kimden ve nasıl alacağız bunları bilmeden yazı yazmanın bir anlamı yok öyle değil mi?

İşte bu sorulara cevabı ve bu işi nasıl yapacağınızıda Yazitör STARTER ile öğrenerek bu işe başlıyorsunuz.Yazitör starter bu iş için size klavuzluk ederek nasıl daha çok kazanacağınızın püf noktalarını öğretiyor.
Evde internetten yazı yazarak binlerce kişi para kazanıyor.Fakat bu işle nasıl para kazandıklarını bir sır gibi saklıyorlar.İşte Yazitör starter ile bu sırları öğreniyorsunuz.

Bu eğitim setine www.yazitorstarter.net sitesinden sahip olabilirsiniz
Sonuç olarak yazı yazarak kazandığınız paraların banka hesabınıza aktarıldığını görmek sizede mutluluk verecek.

Bu yazımızda yazı yazarak para kazanma konusu hakkında paylaşımda bulundum.Bir başka yazımızda görüşmek üzere...

Yazı yazarak para kazanmak ile ilgili aramalar;

 • yazarak para kazanmak
 • makale yazarak para kazanmak
 • yazarak para kazan
 • internetten yazı yazarak para kazanma
 • evden yazı yazarak para kazanmak
 • yazı yazarak para kazan
 • internetten yazarak para kazanmanın yolları

15 Mart 2013

Evde ne iş yapabilirim ?

evde ne iş yapabilirimEvde ek iş yapmak istiyorum diyen ev hanımları, genelde evde ne iş yapabilirim şeklinde bir arayış içine girerek evden para kazanmak için para kazanma yolları aramakta.

Tabi bu güzel birşey.Aile bütçesine katkıda bulunmak ve evde boş zamanlarınızda ek iş yaparak para kazanmak tan daha güzel ne olabilir ki?

İşte bu yazımızda sizlere evde yapılabilecek işler konusunda bazı fikirler sunarak evde ne iş yapabilirim sorunuza cevap bulabileceksiniz.

Eskiden evde yapılacak işler arasında hepinizin bildiği incik boncuk kurdela gibi işler vardı.Sonradan evde mandal montajı gibi işlerle uğraştı ev hanımları.Halende bu işleri yapan ev hanımları mevcut.

Bende bir zamanlar bu işlerle uğraştım.Bu işler hem yorucuydu hemce kazancı çok az ve verdiğiniz emeğe değmiyor.
Şimdi ise evden para kazanmanın çok daha kolay ve daha modern günümüze uygun yolları var ve bende bu yöntemlerle evde para kazanıyorum.Bu yöntemleri sizlerle paylaşacağım.

Evde anket doldur para kazan

Bildiğiniz gibi artık teknoloji çağında yaşıyoruz.Dolayısı ile hepimizin evinde bilgisayar ve internet mevcut.İşte bizde internet vasıtası ile evde para kazanacağız.Nasıl mı? Tabiki de evde anket doldurarak...

evde ne iş yapabilkirim, anket doldurarak para kazanmakPeki anket doldurarak nasıl para kazanılır ? dediğinizi duyar gibiyim.

Anket işi benim ençok sevdiğim işlerden bi tanesi.Çünkü hem hiç bir riski yok hemde evde oturarak para kazanıyorsunuz.

Binlerce firma hizmetleri yada ürünleri için kamuoyu araştırması yapma ihtiyacı duyar.Dolayısıyla büyük firmalar müşterilerine en iyi ürünü yaratmak ve iyi pazar payını oluşturmak adına piyasa araştırması yaparlar.

Büyük firmaların en önemli odak noktalarından biri müşteri memnunuyetidiri çünkü firma müşteriyi ne kadar memnun ederse o kadar çok alıcısı bulur ve o kadar büyük pazar payı yaratır.İşte bu firmalar gelişen teknolojiyi kullanıp bu araştırmayı online anketörler vasıtasıyla internetten yapmaktadır.

İşte binlerce ev hanımı bu fırsatı değerlendirerek evden anket doldurarak para kazanıyor.Bunun için tek yapmanız gereken bu şirketlerin listesine güvenilir bir kaynaktan ulaşıp evde anket doldurarak para kazanmaya başlamak olacaktır.

Yapacağınız işlem çok kolay;evde bilgisayarın başında oturarak e-mail adresinize gelen anketleri doldurup  bir tıkla geri göndermek.
Evde anket doldurarak ayda 600-700 lira para kazanırsınız.Evet çok bir para değil ama asgari ücretin 775 tl olduğunu düşünürseniz hani ne derler öpte başına koy:)

Anket doldurarak para kazanmaya nasıl başlayabilirim ?

İnternetten evde anket doldurarak para kazanma işine başlamak için ilk önce anket doldurtan firmalara kayıt olmanız gerekli.Bu firmalara kayıt olduktan sonra hergün e-mail adresinize anketler gelmeye başlıyor.Sizde bu anketleri kafanıza göre dolduruyorsunuz ve doldurduğunuz anket başına belli bir oranda ücret alıyorsunuz.

Fakat bazı firmalar doldurduğunuz anketlere bahaneler bularak paranızı ödemeye biliyor.Bunun için kendini ispatlamış garanti ödeme yapan firmalara üye olmalısınız.Garantili ödeme yapan firmaların listesine www.anketlistesi.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu işte kazanacağınız para doldurduğunuz anket sayısına bağlı.Mailinize gelen anketi doldurduğunuzda ne kadar kazanacağınız size belirtilir.Ücreti az bulusanız doldurmaya bilirsiniz.Ama bana sorarsanız az çok demeyin doldurun derim,ne demişler damlaya damlaya göl olur.

Sonuç olarak artık evde para kazanmaya başlıyorsunuz ve bu işi istediğiniz zaman yaparsınız istemezseniz yapmazsınız.Kazandığınız paralarında banka hesabınıza yattığını görmek kadar insana mutluluk veren birşey daha yok.Artık kazandığınız paraları gönlünüzce harcayabilirsiniz.

Evde ne iş yapabilirim ile ilgili aramalar;

 • evde ne iş yapabilirim 2013
 • evde ne iş yapılır
 • ev hanımıyım ne iş yapabilirim
 • ek iş olarak ne yapabilirim
 • evde ek iş olarak ne yapabilirim
 • evimde ne iş yapabilirim
 • evde ne iş yapılabilir
 • evde yapılacak ek iş
 • evde nasıl bir iş yapabilirim
 • evde yapabileceğim işler
 • evde nasıl iş yapabilirim
 • evde yapabileceğim iş


12 Mart 2013

Evde Yapılabilecek İşler

Merhaba hanımlar,Bu sayfaya geldiğinize göre evde sıkılmış olabilirsiniz yada boş vaktinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz veya aile bütçesine bir katkı için evde yapılabilecek işler arayışına girdiğinizi tahmin edebilirim.

Bu yazımızda sizlere evde yapılabilecek işler arasında günümüz şartlarına en uygun bir kaç iş modelinden bahsedeceğim.Evde sıkılanlara ilham verici olabilir.

Eskiden pekçok kişi tarafından tercih edilen evde boncuk işi vardı bilirsiniz.Eskiden evde yapılacak en iyi iş buydu.Bununla beraber kurdela nikah şekeri işleride revaçtaydı.
Fakat artık teknoloji çağındayız ve şu anda elinizin altında bulunan internet bize yani evden para kazanmak isteyenlere evde iş imkanı sağlıyor.

Bugün kırk milyonu aşan internet kullanıcısı var ve binlerce kişinin evde internetten para kazandığını biliyor muydunuz?

Şimdi gelin ev hanımlarına evde iş imkanı.com'um internetten evde yapılabilecek işler listesine bir göz atın;
İnternette evde yapılabilecek işler arasında ençok tecih edilen yöntem evde anket doldur para kazan yöntemidir.
Pekçok ev hanımı tarafından tercih edilmekte anketörlük işi....Çünkü hem kolay bir iş hemde evde oturarak para kazanıldığı için yüzlerce ev hanımı evde anketörlük yaparak para kazanıyor ki buna bende dahilim.

Anket doldurarak para kazanma işi nasıl oluyor? dediğinizi duyar gibiyim.Hemen açıklayayım;
Pekçok firma piyasadaki ürünleri hakkında yada piyasaya çıkaracağı yeni bir ürün için kamuoyu araştırması yapma ihtiyacı duymaktadırlar.

Belki sizede denk gelmiştir eskiden biri gelir anketimize katılırmısınız diye size bazı sorular sorarlardı.
Şimdi ise bunu internet vasıtası ile yaptırıyor bu firmalar.
Bu iş için anket doldurtan firmalar var ve bu firmalar anketleri dolduracak elemana ihtiyaç duymaktadır.Bunuda günümüz şartlarına en uygun ortam olan internetten yapılıyor.

İlk olarak bu firmalara üye oluyorsunuz bu firmalar sizin mail adresinize anketler gönderiyorlar ve sizse bu anketleri doldurarak bir tıkla geri gönderiyorsunuz ve doldurduğunuz anket başına belli bir miktar ücret alıyorsunuz.Güvenilir anket firmalarının listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Evde anket doldurarak zengin olamazsınız fakat güzel para kazanırsınız.Bu işle ortalama olarak ayda 500-600 tl kazanırsınız.Gerçi günümüzde asgari ücretin 750 tl olduğunu düşünürseniz,evde oturduğunuz yerde hiçte fena bir kazanç değil.

Evde yapılabilecek işler konusuyla ilgili bir diğer işte evde yazitörlük işi dir.Bu iş ile ilgili bilgiyide Yazı yazarak para kazanmak adlı makalemizden edinebilirsiniz.02 Mart 2013

Anket Doldur Para Kazan

anket doldur para kazanEv hanımları için evde iş imkanı olan anket doldur para kazan yöntemi ile artık pekçok ev hanımı bu yolla evde para kazanıyor.

Ev hanımları ençok evde Yazı yazarak para kazanma ve Anket doldur para kazan yöntemlerini tercih ediyor.Çünkü artık hepimizin evinde bir bilgisayar ve internet var.İnternetten para kazanmak ise bugün evde ek iş yapmak isteyenlere çok güzel iş imkanları vermekte.

Peki anket doldurarak nasıl para kazanılır?

Bildiğiniz gibi pekçok firma piyasadaki ürünleri hakkında yada yeni çıkaracağı bir ürün hakkında komuoyu araştırması yapma ihtiyacı hissediyor.İşte bu ünlü firmalar anketlerini anket şirketleri tarafından yaptırıyorlar.Anket şirketleride bu anketleri doldurtmak için anketörlere yani bize ihtiyaç duyuyorlar.
Dolayısı ile de doldurduğunuz anket başınada belli bir miktar ücret ödüyorlar.

Gerçekten çok kolay ve zevkli bir iş.Fakat anket doldurarak zengin olamazsınız bunu öncelikle söyleyeyim, fakat Evde ek iş olarak tavsiye edebilirim.Ayda 200 ila 800 lira gibi bir kazanç sağlarsınız.
Aslında asgari ücretin 750 tl olduğunu düşünürseniz az bi para değil öyle değil mi? :)

Anket doldur para kazan işine başlamak için ilk olarak anket firmalarına kayıt oluyorsunuz.Kayıt olduğunuz bu firmalar sizin kayıt olurken verdiğiniz e-mail adresinize anket gönderiyorlar.Sizde bu anketleri doldurarak bir tıkla tekrar gönderiyorsunuz.

Evde boş vaktinizde 1-2 saatinizi ayırarak mail adresinize gelen anketleri doldurarak evde ek iş olarak düşünebilirsiniz.
Bunun için anket firmalarının bulunduğu ve bu işe nasıl başlayacağınızı öğrenmek için bir anket listesi temin etmeniz yeterli.
Güvenli anket doldurtan firmaların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Doldurduğunuz anket başına kazandığınız kazançlar banka hesabınıza ay sonunda yatırılır.İnanın banka hesabınızdaki bu parayı görmek insana büyük mutluluk veriyor.Sizede anketörlük yaparak kazandığınız paraları gönlünüzce harcamak kalıyor.
Hemen başlamak için yada detaylı bilgiyi Anket doldur para kazan sitesinden alabilirsiniz


01 Mart 2013

Evde yapılacak işler

Bu yazımızda özelliklede ev hanımları için evde yapılacak işler nelerdir onları ele alacağız.Malumunuz üzere evde ek iş yapmak ve aile bütçesine katkıda bulunmak için hep bir arayış içerisinde ev hanımları.
Tabiki bu çok güzel bir düşünce.
Eskiden evde yapılabilecek işler olan el işi dantel falan derken az çok neyse bir katkıda bulunurdu ev hanımları.Fakat artık bunlar eskide kaldı ve bu işler hem çok sıkıcı hemde para kazandırmıyor artık.
Günümüzde ev hanımları ise artık evden para kazanmak için çok daha yeni ve günümüz şartlarına uygun para kazanma yolları ile evden para kazanıyorlar.
Nasıl mı?
İnterneti kullanarak!!!
Evet yalnış duymadınız pekçok ev hanımı evde internetten para kazanıyor.Evde internetten pekçok iş imkanı var.Fakat bu yazımızda size en iyi 2 yöntemden bahsedeceğim.
Bunlar;
1.si Evde yazı yazarak para kazanma yöntemidir.
Yazı yazmayı seviyorsanız evde yazı yazarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz.Bu iş makale yazmaktan ibarettir.Bilirsiniz işte eskiden öğretmenlerimiz kompozisyon yazdırırlardı.İşte aynı şekilde giriş,gelişme,sonuç olarak istediğiniz ve iyi bildiğiniz herhangi bir konuda makale yani yazı yazarak para kazanıyorsunuz.
Bu konu hakkında yazı yazarak para kazanmak adlı makalemizde detaylı bilgi verdik.

2.si ise Evde Anket doldurarak para kazanma yöntemidir.
İnternette Evde yapılacak işler den bir diğeri ise anket doldurarak para kazanmak tır.Bu iş ise anket firmaları tarafından mail adresinize gelen ankaetleri doldurmaktan ibarettir.
Bunun içinse anket doldurtan firmalara kayıt oluyorsunuz.bu firmalar sizin e-mail adresinize dolduracağınız anketleri gönderiyorlar ve doldurduğunuz anket başına belli bir ücret ödüyorlar.
Pekçok ev hanımı evde anketörlük yaparak para kazanıyor.
Bu konu ile ilgili bilgiyi Anket doldur para kazan adlı yazımızdan öğrenebilirsiniz.


İlgiliaramalar; ankarada evde yapılacak işler,evde yapılacak işler istanbul,evde yapılacak işler izmir, ankara,yapılabilecek işler,evde yapılacak işler arıyorum,evde yapılabilecek ek işler,evde yapılacak işler bursa,evden yapılabilecek işler,evde yapılacak iş,denizlide evde yapılacak işler,adanada evde yapılacak işler,evde yapılacak işler konya,evde yapılacak işler kocaeli,mersinde evde yapılacak işler